Реалізація проекту "Дитячий майданчик «Наша мрія»"
![](https://s.pb.org.ua/zhmr.pb.org.ua/news/654/image/15144467971577_22448450_920245401458607_6499779868668715826_n-0a5ef254711f7ea65af18cae98b6cb94.jpg?s=ec14b3122c4cd79476d3efd8be9158b5)
Проект - дитячий майданчик "НАША МРІЯ" (автор Яна Сладковська) реалізований в повному обсязі. Загальна сума проекту: 39,2 тис.грн.
Спільними зусиллями жителі мікрорайону "Піденно-Західний" встановили новий дитячий майданчик по вул.Тичини в парковій зоні. Самі мешканці даної вулиці написали проект Громадських ініціатив та зібрали усі разом підписи. Ініціатива людей була підтримана більшістю голосів та з міського бюджету були виділені кошти на майданчик. За рахунок місцевого бюджету було придбано обладнання для дитячого майданчика, а жителями мікрорайону встановлено його.