Благоустрій та облаштування зупинки громацького автотранспорту та колодязя у по вулиці Шевченко Брав участь

Автор проекту
Олександр Петрович Смущак
Олександр Смущак
Категорія
Комунальне господарство
Код
16

Короткий опис

Даний проект передбачає облаштування якісної автобусної зупинки по вул. Шевченко та благоустрій навколишньої території, а саме – установлення зупинки громадського транспорту, облаштування колодязя для громадського користування та озеленення навколишньої території.

Район

Адреса

вул. Шевченко між будинками № 87 та №82 (район Корчівка)

Бюджет на реалізацію

46 000 грн.
Розрахунок бюджету

Опис

Обгрунтування бенефіціарів проекту

Основними бенефіціарами даного проекту є громадяни, що користуються послугами рейсового автобусу для добирання на роботу та додому; громадяни, що проживають неподалік; школярі, які добираються до навчальних закладів; літні люди та люди з особливими потребами; водії рейсового автобусу.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

- Створення умов безпеки руху транспортних засобів ( в даному випадку це рейсовий автобус); - Забезпечення безпечних і комфортних умов для громадян ( в даному випадку під час очікування рейсового автобусу); - Забезпечення безпечних умов очікування автобусу також дітей, літніх людей та людей з фізичними обмеженнями; - Створення комфортного транспортного сполучення по місту; - Сприятиме організації безпечного і регулярного перевезення громадян; - Забезпечення безпечних і комфортних умов роботи водіїв рейсового автобусу; - Забезпечення чистоти та привабливості на даній ділянці дороги.

Контакті дані автора

olga-yashuk@mail.ru